Pożegnanie Siostry Jadwigi

Categories: | Author: Katarzyna Koter-Ruda | Posted: 2022-08-05 | Views: 150

Ostatnie dni przedszkola przed przerwą wakacyjną upłynęły pod znakiem pożegnania naszej kochanej Siostry Jadwigi, która z dniem 1 września 2022 przechodzi do innej placówki. Dzieci z wszystkich grup chcąc wyrazić wdzięczność i miłość Siostrze przygotowały występy artystyczne oraz upominki, aby Siostra zawsze o nas pamiętała. Także Rodzice podziękowali Siostrze za wszelkie dobro i pomoc w wychowaniu dzieci. W nowej pracy życzymy Siostrze wielu Łask Bożych oraz opieki Matki Bożej! SZCZĘŚĆ BOŻE! Przejdź do GALERII ZDJĘĆ...