Dzień Dziewczynki i Dzień Kobiet

Categories: | Author: Katarzyna Koter-Ruda | Posted: 2017-03-09 | Views: 587

Dnia 08 marca 2017, podobnie jak w całej Polsce, Przedszkolaki świętowały z okazji Dnia Kobiet. Dziewczynki z grupy Biedronki otrzymały piękne prezenciki od swoich kolegów: kwiatka z wstążki, spódniczkę, geterki, grzebyk i zestaw kosmetyków, z których bardzo się ucieszyły. Również Chłopcy w ramach wdzięczności otrzymali czapeczkę z daszkiem. Na zajęciach plastycznych dzieci poznały nową teksturę papieru. Zamiast na gładkiej kartce malowały farbami przy pomocy gąbeczki na chropowatej tapecie. W efekcie końcowym powstały piękne arcydzieła sztuki. Na popołudniowym spotkaniu pracowników dużą niespodziankę zaprezentowały Przedszkolaki z grupy Skrzaty. Przy dźwiękach pianina i z inicjatywy Siostry Jadwigi Skrzaty pięknie zaśpiewały kilka piosenek związanych z Dniem Kobiet. Oklaskom i zachwytom nie było końca. Wcześniej ten sam repertuar Skrzaty zaprezentowały dla grupy Biedronek, Słoneczek i Sióstr. Przejdź do GALERII ZDJĘĆ...