Zajęcia otwarte dla Rodziców

Categories: | Author: Katarzyna Koter-Ruda | Posted: 2017-04-21 | Views: 526

Dnia 20 i 21 kwietnia 2017 odbyły się w grupie Biedronek czwarte już i zarazem ostatnie zajęcia w ramach projektu BYSTRY MALUCH pt. "Wiosenne CZYTANIE". W zajęciach tych wraz z Przedszkolakami mogli uczestniczyć Rodzice i Opiekunowie dzieci. Siostra Jadwiga przygotowała zadania, z którymi dzieci świetnie sobie poradziły. Było czytanie sylab, powtórzenie alfabetu, dopasowanie nazw symboli wilekanocnych i wiosennych kwiatów do obrazków i obrazków do nazw. Dzieciom chyba najbardziej podobała się zabawa z chustą Klanza i naśladowanie zwierząt. Na koniec dzieci mogły przyznać Siostrze Jadwidze uśmiechnięte buźki, jeśli zajęcia im się podobały lub smutne buźki, gdy zajęcia były nieciekawe. Każdy uczestniczący Przedszkolak otrzymał od Siostry Jadwigi pamiątkowy dyplom oraz medal. Rodzice podziękowali serdecznie Siotrze Jadwidze za zorganizowane i wzorowo przeprowadzone zajęcia. GRATULUJEMY Siostrze Jadwidze pomysłowości! Przejdź do GALERII ZDJĘĆ...