Pożegnanie roku przedszkolnego u Biedronek

Categories: | Author: Katarzyna Koter-Ruda | Posted: 2017-06-30 | Views: 899

Dnia 22 czerwca 2017 Przedszkolaki z grupy Biedronki pożegnały rok przedszkolny. Biedronkowe zakończenie roku przedszkolanego przyniosło dzieciom wiele radości. Spora grupa z nich została w tym dniu pasowana na prawdziwych przedszkolaków. Po przeżytym wspólnie roku panie stwierdziły, że dzieci są już gotowe, aby nosić miano PRZEDSZKOLAKA. Dzieci nauczyły się grzecznościowych zwrotów, zasad zachowania się w grupie, zasad bezpieczeństwa. Poznały również tajniki gotowania i pieczenia, a także ważne miejsca w naszej Ojczyźnie oraz wszelkiego rodzaju ciekawostki przyrodnicze. Po uroczystym pasowaniu, którego dokonała nasza kochana Siostra Dyrektor, wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i birety - znak, że są już prawie dojrzałymi uczniami naszego wesołego Przedszkola. Wesołych wakacji życzą - Biedronki :) Przejdź do GALERII ZDJĘĆ...