Archiwum Rok szkolny 2017/2018

Dzień naszej Patronki

Categories: | Author: Katarzyna Koter-Ruda | Posted: 2018-02-28 | Views: 533

20 lutego przypada dzień urodzin i śmierci Służebnicy Bożej S. M. Włodzimiry Wojtczak. W tym dniu Skrzatu udały się na cmentarz przy ul. Limanowskiego, by złożyć kwiaty, zapalić znicz i pomodlić się przy grobie Patronki Przedszkola. Dnia 27 lutego 2018 Pani Katarzyna Młynarczyk-Dolata przygotowała spotkanie w świetlicy przybliżające dzieciom osobę Siostry Włodzimiry. Każda osoba dostała przypinkę z wizerunkiem Siostry Wlodzimiry. Wielką niespodzianką było to, że dzieci mogły oglądać, a nawet dotknąć przedmioty, które używała Siostra Włodzimira i jej Rodzina m.in. talerz, kubek, dzbanek do kawy. Następnie wszyscy przeszli do Kaplicy, gdzie na ścianie został powieszony wcześniej poświęcony obraz z Siostrą Włodzimirą. Przedszkolaki zakończyły Dzień Patronki wspólną modlitwą podczas Drogi Krzyżowej. Przejdź do GALERII ZDJĘĆ...