Archiwum Aktualności 2018/2019

Zajęcia dla Rodziców-Biedronki dzień II

Categories: | Author: Katarzyna Koter-Ruda | Posted: 2018-12-12 | Views: 470

We wtorek, 11 grudnia 2018 odbyły się trzecie już zajęcia otwarte dla rodziców i dzieci z grupy Biedronki. Zajęcia pt. „Gwiazdkowe prezenty” pozwoliły dzieciom samodzielnie przygotować renifery z butelek, choinki ze stożków styropianowych oraz bałwanki ze skarpetek i ryżu. Tym razem w grupie dominowali chłopcy, toteż podczas zajęć, mniej było śpiewu a więcej pracy. Zajęcia przebiegały sprawnie. Reniferki goniły za bałwankami, wokół kolorowych choinek. Ile z tego było bałaganu i ambarasu…., bałwanki same wam opowiedzą. Siostra Jadwiga z całego serca dziękuje rodzicom, którzy przybyli ze swoimi pociechami, aby wspólnie przygotować gwiazdkowe prezenty. Niech włożony trud i poświęcenie będą każdemu wynagrodzone 😊 Przejdź do GALERII ZDJĘĆ...