Rok szkolny 2020/2021

Jesienny Konkurs Recytatorski

Categories: | Author: Katarzyna Koter-Ruda | Posted: 2020-11-03 | Views: 255

Pani Magda M. wraz z Panią Kasią M.-D. zorganizowały dla Przedszkolaków z ostrowskich przedszkoli miejskich Jesienny Konkurs Recytatorski pt. "Lecą liście, lecą z drzew". Zadanie polegałao na pięknej recytacji  wiersza o tematyce jesiennej przez jednego przedstawiciela z chętnego ostrowskiego przedszkola. Ze względu na panującą sytuację epidemiczną konkurs odbył się w wersji online. Konkurs cieszył się dużą popularnością. Każde dziecko wykazało się dobrą znajomością wybranego wiersza, poprawną wymową oraz piękną polszczyzną. W nagrodę na wszystkich uczestników czekały piękne jesienne dyplomy oraz upominki. Wszystkim Dzieciom, ich Opiekunom oraz Rodzicom serdecznie GRATULUJEMY! Przejdź do GALERII ZDJĘĆ...