Rok szkolny 2020/2021

Szukanie wiosny

Categories: | Author: Katarzyna Koter-Ruda | Posted: 2021-03-31 | Views: 277

Kochane Przedszkolaki! Spacerując po terenie naszego Przedszkola i na placu zabaw zauważyliśmy, że wiosna do nas zawitała. Na dobre obudziły się biedronki, motyle cytrynki i rusałki, kowale bezskrzydłe, komary i muchy. W parku zakwitły fiołki, zawilce i ziarnopłony wiosenne oraz inne kwiaty. Nasze obserwacje utrwalilismy na zdjęciach, popatrzcie na nie w galerii i zobaczcie jak piękna jest przyroda. Zachęcamy Was do rodzinnego spaceru do parku, lasu czy na łąkę w poszukiwaniu zwiastunów wiosny. Przejdź do GALERII ZDJĘĆ...

Kolejnym dowodem na to, że wiosna nadeszła jest przylot bocianów do naszego kraju. Możecie obserwować gniazdo bocianie, które znajduje się w Przygodzicach. „Podglądajcie” bociany kikając w link: http://www.bociany.przygodzice.pl/