Obchody Dnia Niepodległości

Categories: | Author: Katarzyna Koter-Ruda | Posted: 2018-11-09 | Views: 499

Dnia 9 listopada 2018 Przedszkolaki wraz z Wychowawcami i Rodzicami obchodzą 100. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Podczas uroczystej Akademii dzieci i Wychowawczynie zaprezentowały wiersze o Polsce i pieńni patriotyczne. Głownym punktem programu było wspólne odśpiewanie Hymnu Narodowego. Wszyscy ubrani byli w barwy narodowe. W tym dniu odbyło się także pasowanie na Przedszkolaka dzieci, które w tym roku szkolnym zaczęły swoją przygodę z Przedszkolem. Każdy nowoprzyjęty Przedszkolak obdarowany został słodkościami. Na popłudniowej uroczystości swoją obecnością zaszczyciła nas Pani Prezydent Beata Klimek. Na zakończenie spotkania nagrodzeni zostali autorzy prac plastycznych nt. "100 lat Niepodległości", które to prace można oglądać w holu Przedszkola. Przejdź do GALERII ZDJĘĆ...