Login    

Przedszkole Sióstr elżbietanek Ostrów Wlkp.

Złota myśl

 

 

 

 

 
Rok szkolny 2022/2023

Wizytacja Siostry Prowincjalnej

Categories: | Author: Katarzyna Koter-Ruda | Posted: 4/20/2023 | Views: 93

„Gość w dom, Bóg w dom…”
W dniach 15 - 18  kwietnia gościliśmy w naszym Domu - Ośrodku i Przedszkolu Przewielebną Siostrę Prowincjalną Kamilę Paszkowiak, w ramach wizytacji jako Organ Prowadzący nasze dzieła, a która przybyła z Poznania. W tym też czasie nasza wspólnota  świętowała jubileusz 65- i 50-lecia ślubów zakonnych naszych trzech Sióstr: S. Krystyny, S. Benwenuty i S. Klary, dziękując Bogu za życie i powołanie i za to, że  wciąż służą Bogu modlitwa, pracą i codzienną wiernością. 17 kwietnia Siostra Prowincjalna Kamila spotkała się z wychowawcami Ośrodka, Przedszkola i wszystkimi pracownikami. Przejdź do GALERII ZDJĘĆ...

W imieniu wszystkich, pani Angelika witając Siostrę Prowincjalną podkreśliła, że odwiedziny odbieramy jako wyraz troski o jak najlepsze wychowanie dzieci  i młodzieży w duchu wartości chrześcijańskich, a przede wszystkim jako umocnienie… Zdając sobie sprawę jako wychowawcy, jak ważnym zadaniem jest kształtowanie postaw i wprowadzanie wychowanków w świat wartości. Na ręce Drogiej Siostry Prowincjalnej, mówiąc dalej pani Angelika składamy podziękowanie za pomoc, jakie Zgromadzenie udziela młodzieży i dzieciom w tutejszej społeczności. To wsparcie jest bardzo cenne i przynosi efekty.
  Wizyta Drogiej Siostry w progach naszego Ośrodka i Przedszkola zapisze się nie tylko stronach naszej kroniki, ale przede wszystkim w naszych sercach i pamięci. Życzymy radosnego i owocnego pobytu wśród dzieci, młodzieży i nas pracowników. Witając się z każdym, Siostra Kamila zamieniła kilka słów. Spotkanie odbyło się w miłej i bardzo sympatycznej atmosferze przy kawie.
Korzystając z obecności wszystkich pracowników Pani Katarzyna złożyła  z racji jubileuszu Siostrom jubilatkom i 90 urodzin s. Maksymilianie życzenia.
Zwiedzając Ośrodek i Przedszkole Siostra Prowincjalna spotkała się  z naszymi dziećmi i młodzieżą, obdarowując różnymi słodkościami.
  Upamiętniając to spotkanie, każdy otrzymał upominek. Nasze słowa podziękowanie kierujemy w stronę Siostry Dyrektor Teresy, która umożliwiła nam spotkanie z Organem Prowadzącym Ośrodka i Przedszkola. Bóg zapłać.

Print Bookmark and Share

Return to previous page
 
Rok szkolny 2022/2023